Barevná tiskárna do Fialové třídy

Naše děti ve Fialové třídě v Trutnově potřebují k učení různé speciální materiály a názorné pomůcky - pracovní listy, omalovánky, fotky, texty a obrázky. Pomozte nám pořídit si do třídy laserovou tiskárnu, abychom mohli dětem snadno tyto pomůcky opatřit.

(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme najdete na tomto odkazu.

osmmínusjedna=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Obrázková galerie

Další informace k tématu

Organizátor

Michaela Zelenková
E-mail: g.yo49enW5Fu5-5n~-uvR0~6LTqsR9ef4.kmb
Adresa: Školní 13, Trutnov 54101
WWW: http://www.specialniskolatrutnov.cz/

Další informace

Pořízením barevné multifunkční laserové tiskárny do Fialové třídy pomůžete dětem při vyčování za použití výpočetní techniky, pomůžete pedagogům pružně reagovat na situaci v hodině (okamžitý tisk obrázků, testů, pracovních listů). Žák, učitel nebo asistent si budou moci tisknout potřebné dokumenty přímo ze svých I-padů, notebooků, telefonů a počítačů bez nutnosti kabelového připojení. Výchovně vzdélávací proces se tím stane výrazně efektivnější a pro žáky a učitele i jednodušší.