PODPOŘTE NÁS

V naší škole vzděláváme více než 60 žáků s různým druhem handicapu. Chceme, aby vyučování bylo kvalitní, aby děti mohly využít naplno všechny své schopnosti a dovednosti a hlavně aby se ve škole cítili dobře. K takové práci ale potřebujeme dostatek finančních prostředků i Vaši dobrovolnickou pomoc.

Pomozte spolu s námi vytvářet pro naše děti dobrou školu! Z Vašich příspěvků nakoupíme potřebné edukační pomůcky, s dobrovolníky můžeme vzít děti třeba na výlet.

Vaše příspěvky můžete zaslat na náš účet 3652019309/0800.

Malé třídní projekty

Přispět můžete i na konkrétní projekty ve vybraných třídách. V každé třídě je stále prostor na zlepšování kvality výchovně vzdělávacího procesu a proto si pedagogičtí pracovníci z jednotlivých pracovišť připravili Malé třídní projekty.

PODPOŘÍM VÁS JAKO DOBROVOLNÍK

Děkujeme!

Vaše příspěvky můžete zaslat pomocí platební karty nebo také na náš účet 3652019309/0800. Přispět můžete po kliknutí na jednotlivé projekty. Rádi Vám zašleme také potvrzení o daru. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Informace o zpracování osobních údajů najdete zde.