Distanční forma výuky

7. listopadu 2020

2.11. přešla naše škola spolu s ostatními speciálními školami na distanční formu výuky. Pro většinu našich žáků i jejich blízkých je tato situace velmi náročná, a proto se snažíme být všem oporou a dodávat jim jistotu, že jsme tady pro ně i přesto, že je škola uzavřená. Chceme tak dát našim žákům i jejich rodinám naději, že toto nelehké období společně zvládneme, a že na to nejsou sami. Pedagogové pomáhají s výukou v osobním domácím prostředí žáků, výuka probíhá také formou on-line hodin a pedagogové i zasíláním jak e-mailem, tak osobním předáváním materiálů ke studiu, jsou ve spojení se všemi svými žáčky a žáky. Stali se tak prostředníky v komunikačním procesu mezi jednotlivými žáky ... , a protože se za 1. týden sešly nádherné obrázky a dopisy, věnujeme jim samostatnou část :-)

více foto zde : Domácí výuka

Domácí výuka
7. listopadu 2020 - Distanční forma výuky

Líbí se Vám, jak pracujeme?