Pobyt na Benecku 2019

22. ledna 2019

Benecko 

 Benecko 1. den

… nastal dlouho očekávaný zimní pobyt na horách a my jsme dnes dorazili po roce na Hančovu Boudu na Benecku. Sněhu je tu opravdu dost a dost, při odpolední procházce jsme některá auta jen marně hledali v závějích, kapličku jsme také shlédli jen z dálky…, podvečerní tvořivou chvilku jsme využili k pojmenování pokojů a s úsměvem a večerní pohádkou hurá do postele vstříc dalšímu dni…

foto z 1. dne pobyt na Benecku 1.den 2019 

Benecko 2. den

Po snídani vedla naše první cesta k poštovní schránce, abychom mohli poslat pohledy do všech stran o tom, jak se máme dobře:-). Potom jsme již věnovali dopoledne tréninku na velké závody v bobování ... a po obědě jsme zúročili vše, co jsme dopoledne natrénovali:-). Do závodů ve sjezdu "na čemkoliv a výběhu jakkoliv" jsme dali vše a navečer si převzali krásné diplomy a medaile s dobrotami!!

foto z 2. dne pobyt na Benecku 2.den 2019

Benecko 3. den

Ani dnes jsme se na „Žalý“ ani „Na Rovinka“ opět nepodívali, protože nám to počasí neumožnilo kvůli neuvěřitelnému množství sněhu, který se nám sype, sype a sype. To nás ale vůbec netrápí:-), zato jsme celý den věnovali stavění velkých, menších a ještě menších sněhuláků, sněhuláčků a sněhulaček. V podvečer jsme hledali „Talent“, a že jich tu máme spoustu!!! Například u nás v Trutnově máme zpěvačky, taneční pár a dokonce přišel i kouzelník … Bohužel jsme ode dneška již v mírném oslabení, ale o to větší pozdravy posíláme Míšovi do Žacléře!!!

foto z 3. dne pobyt na Benecku 3.den 2019

Benecko 4. den

… bobování, kterého se stále nemůžeme nabažit, procházka do města za Krakonošem i jedna speciální fotečka jenom pro „našeho“ Míšu, posezení v kavárničce na „něco dobrého“, vyhodnocení soutěže o nejkrásnějšího sněhuláka a závěrečný karneval s diskotékou…, to jsou střípky z dnešního dne .

foto z 4. dne pobyt na Benecku 4.den 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobyt na Benecku 2019
22. ledna 2019 - Pobyt na Benecku 2019